Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel the best - f*ck the rest!!!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Биография и други неща около живота му

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tomechka_f
Admin
Admin
Tomechka_f


Брой мнения : 33
Registration date : 04.02.2007

Биография и други неща около живота му Empty
ПисанеЗаглавие: Биография и други неща около живота му   Биография и други неща около живота му EmptyПон Фев 05, 2007 2:42 pm

Име: Георг Листинг

Място /Дата на раждане: 31.03.1987/ Хале

Братя или сестри: няма

Град: Магдебург

Възраст: 20 години

Височина: 178 m

Коса/Очи: Сиво-Зелени / Кафява

Хоби: Музика , Спорта , Купони и танци

Имаш ли татуировки или пиарсинги: Не,Нямам никаква

Характер: бунтовнически, честен, почтен, обичлив, и много отворен .Изглежда най-спокойнията и уравновесен от бандата.

Музика: Учи в музикално училище и свири на бас китара

Любим предмет в училище: Психология

Умразен предмет в училище: Немски и Математика

Любима група/певец: Green day / Oasis

Любима песен: Don’t phunk with my heart

Идоли: Flea (red hot chili peppers)

Пръв закупен албум: "Definitely maybe" на Оasis

Пръв концерт: На ärzte

Желае: Късмет , Здраве и Много Сила

Мото: Изживей мечтите си! (leb deinen traum!)
Върнете се в началото Go down
BiLl's GiRl
Admin
Admin
BiLl's GiRl


Брой мнения : 154
Age : 29
Localisation : Някъде на далеч с Бил
Registration date : 31.01.2007

Биография и други неща около живота му Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография и други неща около живота му   Биография и други неща около живота му EmptyПет Фев 09, 2007 3:54 am

Едно интервю


-Какво за вас означва любовта?

Бил: За мен това е най-красивият начин да покажеш колко много ти пука за даден човек. Любовта заема една много важна част в личния ми живот и в музиката. Мисля, че любовта е едно от най-важните неща в живота на човека.

Том: Бил каза това прекалено хубаво (смее се), но аз не съм съгласен с него. Думата любов, по мое мнение, е дума, която значи нещо като страст и т.н. Аз мисля че истинската любов не съществува. Дългите връзки са просто навици на хората. Знаете ли, аз никога не съм изпитвал истинска любов ...

Бил: О, напротив, само че не искаш да го приемеш (всички се смеят, освен Том).

Том: Остави ме да довърша... Никога не съм казвал на момиче, че я обичам, защото никога не съм го изпитвал. И тя не го е изпитвала, но това не ми се е отразявало по някакъв начин. Имал съм момичета, които просто искат да се забавляваме, тогава и двете страни искахме едно и също, нямало е сръдни или нещо такова.

-Какво ще кажеш за Ан-Катрин?

Том: Не ми се иска да повтарям всичко отново. За нея нямам да кажа нищо хубаво, защото тя искаше да съсипе мен и бандата, но не успя, така че... Няма значение...

-Кога ви беше първият път (става дума за секс)?

Том: Бях на 13 години (смее се), но не искам да разказвам детайли... Вече казах достатъчно...

Георг: И аз си имах своя първи път, но не толкова рано като Том (смее се)... Бях на 17 и всичко стана много спонтанно.

-А ти, Бил?

Бил: Какво аз?(смее се)

-Правил ли си секс???

Бил: Може би да, може би не...(смее се)

-Какво трябва да значи това?

Бил: Ами може да съм правил, може и да не съм...

-Какво ще кажете за вашите най-големи преживявания в живота спрямо момичетата, любовта, секса и т.н.?

Том: Аз имам много, но ето една от тях: Когато ходих на училище и още не бяхме създали рок бандата, аз имах гадже, с което ходих много дълго време. Имаше слухове за нас и аз казах, че е много добра в леглото... Но НАИСТИНА не бях спал с нея... Един ден, както си седях на игрището заедно с приятелите, я видях-тя идваше право към мен (смее се)...и ми удари плесница.

Бил: Не беше просто плесница. Беше наистина доста голям шамар.

Том: Да, и Бил беше там... не беше просто шамар, тя имаше големи ръце и половината ми лице беше червено.

Бил: И цялото училище се смя...

Том: Да, да.... дори и ти се смя.... ти се смя на твоя собствен брат..... близнак....

Бил: Трябваше да видиш това. Момичето беше цялото червено (а тя е много хубава когато е ядосана)....Ужас!!

Том: Аз бях най-лошият... да, да ... слушайте това...

Бил: Преди да започнеш искам просто да кажа да не се изненадвате, защото Том ги има такива много..

Том: Аз бях някъде 15 годишен и си имах приятелка.

Бил: Приятелка? Имаш предвид момиче за секс!

Том: Хаха... Не е смешно (смее се)... да продължа: аз и момичето, по което много си падах, често ходихме в тях и в нас... Когато бяхме в тях бяхме сигурни, че никой няма да ни притесни и можехме да правим всичко, нали?Един ден бяхме в тях и искахме да го направим... Имам предвид, че ние само си говорихме, когато тя започна да ме целува и т.н. Аз и казах, че ако започна, няма да мога да се спра ... и така стана... правихме секс... и след това (смее се) на вратата й (смее се)...

Бил: Спри да се смееш и продължи...

Георг:Да, защо се смееш (смее се)...

Том: На врата бяха родителите й. Незнам как преживях това. Аз се облякох наистина бързо, казах "чао" на момичето и изхвърчах.

Бил: Но това не е всичко! Една седмица по-късно аз и Том бяхме в супермаркета, за да напазаруваме за едно пътуване. Щяхме да ходим при баща ни. Срещу нас имаше няколко човека и ние стояхме и "гледахме" презарвативите. В общи линий стояхме и се чудехме как човек би избрал презарвативи по вкус и цвят.... тогава Том взе едни и каза:"Аз ще взема тези", но, разбира се, той се шегуваше (близнаците се смеят)... Когато бащата на момичето (който беше зад нас), с което Том беше спал, каза на Том, че дъщеря му харесва миризмата на ягоди и даде на Том червени презарвативи (смее се). Аз не можех да спра да се смея, но Том се обърна и каза:"Бил, ще те чакам отпред. "Но не чакаше там..." Човекът плати презарвативите и ме попита какви миризма и цвят харесва Том... аз се смеех и му дадох едни, които миришат на диня... Тогава платих и излязох навън. Том и аз се смяхме 5 минути... Когато ние щяхме да си тръгваме мъжът ни спря и каза на Том:"Виж момче, аз съм прекалено млад да ставам дядо (и му подаде презарвативите), това е за теб и дъщеря ми, бъдете внимателни..." А Том стоя така няколко минути и после каза:"Виж, може да съм млад, но не съм глупав. И в нас имам много презарвативи, така че последното нещо, от което се нуждая са презарвативите ти. И всъщност, ако ти пука толкова много, аз и дъщеря ти не сме заедно вече. Така че не се безпокой, освен ако някой друг не и направи дете. Но ти благодаря, сигурен съм, че презарвативите ще харесат на мен и гаджето ми.(смее се)

Бил: Том просто се обърна и си замина. Аз се извиних на мъжа и изтичах след Том....

Том: Когато го срещнах, аз нямах гадже. Просто исках да го набия в канчето му. Да, вярно е, че скъсах с дъщеря му.

Бил: Да, вярно е. Първо скъса с нея, после тя ме спираше на улицата, плачеше, обаждаше ми се по телефона, говореше ми за твоя секс. Благодаря, Том, студено кръвно такова...

Том: Е, аз съм свикнал така...

Георг: Ти не знаеш какво е да живееш с айсберг като теб.

Густав: Георг, ти не си по-добър от него(смее се)

-Благодаря ви че бяхте наши гости и, Том, пожелавам ти късмет в любовта.

Том:Благодаря, на теб също. О, и за любовта-няма да става по-лека
Върнете се в началото Go down
https://iloveth.niceboard.com
Tom_is_the_best

Tom_is_the_best


Брой мнения : 42
Age : 29
Registration date : 04.03.2007

Биография и други неща около живота му Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография и други неща около живота му   Биография и други неща около живота му EmptyЧет Авг 09, 2007 6:26 am

божеее и за тоя смотания тема имало...
бахти ебания...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Биография и други неща около живота му Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биография и други неща около живота му   Биография и други неща около живота му Empty

Върнете се в началото Go down
 
Биография и други неща около живота му
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Tokio Hotel :: •ۣۜGعØŖ•ۣۜG-
Идете на: